Главная

   Ось і завершилися цьогорічні події проекту «Мистецтво без меж». Учасники проекту водночас радіють і сумують! Радіють, тому що зроблено великий пласт творчої роботи: проведені успішні концерти, професійні зустрічи, поширені історичні знання, укріплені дружні стосунки. Сумують, тому що розлучатися с друзями завжди тяжко, що ємоційний та святковий настрій змінется на буденний, хоча чи можно назвати творчу роботу – буденною? Звісно, ні! Проект «Мистецтво без меж» приречений на довге існування, тому що його базовими принципами є добро, творчість, взаєморозуміння та ЇЇ Велич Музика! Майбутнє чекає нових цікавих подій! А про те, що вже відбулося, послухаємо колег і друзів.

Хроніка подій.

        Юрій Чумак, Дрогобич, 26 листопада 2018 року
   Стартувала друга частина проекту "Змінимо країну разом"! Зустріли студентів та викладачів Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв, а вже завтра захоплююче дійство - концерт гурту "Soul"! Фортепіанний дует у супроводі контрабасу та ударних. Чудовий настрій гарантовано!!!

        Юрій Чумак, Дрогобич, 27 листопада 2018 року
   Сьогодні в коледжі відбувся чудовий захід - концерт гурту "Soul" у складі Марини Яворської та Наталії Пасічник (Сєверодонецьк). Студенти та викладачі бурхливими оплесками приймали наших гостей, а виконавці і справді дарували нам душу (soul)! Мистецтво без меж, Змінимо країну разом!

        Галина Петрівска, Самбір, 28 листопада 2018 року
   Сьогодні відбулася цікава творча зустріч колективу Самбірського коледжу культури та мистецтв зі студентами та викладачами Дрогобицького музичного коледжу ім. В.Барвінського та Сєвєродонецького коледжу культури та мистецтв ім. С. Прокофєва в рамках проекту"Мистецтво без меж". Гості мали змогу відвідати музей "Бойківщина", ознайомитися з базою Самбірського ККіМ, переглянути концерт, підготовлений студентами різних спеціальностей (режисер Марія Винарчик), побувати на репетиції зведеного естрадного оркестру (керівник Генріх Мельнарович). Завершилася зустріч чудовим концертом зведеного симфонічного оркестру студентів Дрогобицького та Сєвєродонецького коледжів, що відбувся в залі камерної та органної музики Самбірського ККіМ. Директори коледжів Марина Яворська, Юрій Чумак, Галина Петрівська щиро пораділи з такої співпраці та домовилися про майбутні проекти згідно Програми "Схід і Захід разом". Колектив студентів, викладачів та обслуговуючого персоналу Самбірського ККіМ попрацювали сьогодні дуже результативно. Щиро всім дякую.

        Юрій Чумак, Самбір, 28 листопада 2018 року
   Виступ у Самборі! Чудова атмосфера органного залу! Вишукана публіка! Натхненний виступ виконавців, об'єднаних однією ідеєю - Мистецтво без меж! Дякуємо Самбірчанам за пережиті емоції!

        Олена Адігналова, Дрогобич, 29 листопада 2018 року
   В гарному товаристві пройшов сьогоднішній день на фортепіанному відділі ДМК. Наш семінар приїхали послухати викладачі з 36 шкіл Львівщини, чим ми надзвичайно втішені (рівно на 10 шкіл більше, ніж було попереднього разу! Сподіваюся не розчарували).

   Оскільки зараз триває програма "Схід і Захід разом", родзинкою зустрічі став виступ нашої гості з Сєвєродонецького коледжу культури та мистецтв ім. С. Прокоф'єва, Наталії Пасічник, яка поділилася деякими моментами східноукраїнської фортепіанної школи.

   Щиро дякую нашій адміністрації, на чолі з Юрієм Чумаком, Миколою Фендаком, Максимом Тринкіним за розуміння, підтримку та допомогу в проведенні заходу

        Радіо Франкова Земля, 29 листопада 2018 року

   КОНЦЕРТ ЗВЕДЕНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ: НЕЙМОВІРНИЙ ДІАПАЗОН ЛЮДСЬКИХ ПОЧУТТІВ

   У час активізації політичного життя в Україні нерідко чуємо з високих трибун думки про необхідність об’єднання країни. Та поки політики говорять, на місцях уже давно цим активно займаються.

   Прекрасною мовою мистецтва молодь Луганщини і Львівщини відповідає на виклики часу. Презентаційні доповіді, концерти сольних виконавців та зведеного симфонічного оркестру, круглі столи, методичні доповіді – це лише частина програми соціально-культурного проекту.

   З 11 по 18 листопада студенти та викладачі Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського відвідали Сєвєродонецьк, а у ці дні уже дрогобичани приймають гостей зі сходу країни.
   Редакція Дрогобицького радіо «Франкова земля» провела круглий стіл за участю директора Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського, кандидата мистецтвознавства Юрія ЧУМАКА, директора Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв ім. С. Прокоф’єва, заслуженого діяча мистецтв України Марини ЯВОРСЬКОЇ, завідувача виробничою практикою Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського, заслуженого діяча естрадного мистецтва Оксани ТЕРЛЕЦЬКОЇ-ФИШТИК.

   Говоримо про дні яскравих вражень від людської щирості, співзвучні музичні культури різних регіонів України, про велику силу мистецтва, яка немає кордонів на рідній землі!

        Олена Адігналова‎, Дрогобыч, 29 листопада 2018 року
   ... сьогоднішнього вечора славнозвісна Скориківська "Мелодія" об'єднала два творчі колективи, Сєвєродонецький і Дрогобицькі коледжі...пишаємося нашими студентами, а ще більше нашою дружбою!!! Це було професійно, емоційно і зворушливо!

        Юрій Чумак, Дрогобич, 1 грудня 2018 року
   Фінальний акорд проекту "Мистецтво без меж" в рамках програми "Змінимо країну разом"! Позаду місяці підготовки, тисячі подоланих кілометрів, творче спілкування, обмін досвідом, лекції, наукові доповіді, семінари, чотири концерти спільного симфонічного оркестру двох навчальних закладів у Кремінній, Сєвєродонецьку, Самборі та Дрогобичі.
Коли дивишся на підсумки, розумієш, що все це було не даремно. Після таких зустрічей ця молодь стає іншою.

   Висловлюємо подяку всім, хто долучився до втілення цієї ідеї - керівникам Обласних рад та адміністрацій Львівської та Луганської обл. Олегу Синютці, Олександру Ганущину, Юрію Гарбузу, Ольга Лішик, директорам департаментів культури Львівської та Луганської ОДА п. Myroslava Turkalo та п. Аліна Адамчук, керівництву відділів культури міст Кремінна, Самбір, Дрогобич, директору Самбірського ККіМ п.Galina Petrivskaya, директору музично-драматичного театру ім. Ю Дрогобича п. Микола Григорович Гнатенко, директору ДІКЗ "Нагуєвичі" п. Богдан Лазорак, керівництву Сєвєродонецького ККіМ ім. С. Прокофєва п. Марині Яворській та Наталії Пасічник, керівникам творчих колективів Сергію Фендаку, Роману Багрій, Дмитру Переясловцю, всім, хто здійснював інформаційну підтримку -Радіо Франкова Земля, Іван Тихий, Oleksandr Maksymov, Андрій Бунь і, звичайно, всім викладачам та студентам, які безпосередньо втілювали всі творчі задуми в життя!

        Наталя Пасічник, 1 грудня 2018 року
   Дивовижна подорож до Дрогобича добігла кінца... Але, як казала неперевершена Ліна Костенко " І кожен фініш- це по суті старт!"

   Сподіваємося на подальшу співпрацю та творчі стосунки з нашими друзями з м. Дрогобич! Ви, друзі, були надзвичайно гостинними! Ці зустрічі назавжди залишаться в нашій пам'яті! Дякуємо вам за все і до нових зустрічей!

        Богдан Лазорак, 1 грудня 2018 року
   Щиро дякую за візит!! З нами Бог, Франко і Музика! Мирного Вам настрою дорогі "Жанни Д'арк"!

        Olga Babiy, 1 грудня 2018 року
   Чудовий проект!!!Масса вражень!!!В такі моменти починаєш вірити в хороше майбутнє України!!!

   

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика