Главная

   Під егідою проекту «Мистецтво без меж» у рамках програми «Змінимо країну разом» 27 листопада 2018 року в малому залі Дрогобицького музичного коледжу імені В. Барвінського гості з Сєверодонецького коледжу культури та мистецтв імені С. Прокоф’єва зустрілися з викладачами відділу теорії музики та студентами ДМК імені В. Барвінського.

   Увазі слухачів було представлено результати музикознавчих пошуків викладачів та студентів на актуальні теми сучасного українського музикознавства.

   Автор проекту Наталія Сінченко – заступник директора з навчально-виховної роботи, старший викладач СККтМ ім. С. Прокоф’єва – познайомила присутніх з постаттю сучасної композиторки Луганщини Олени Гончарук, продемонструвавши всю багатоплановість та різноманіття її творчого доробку. Студентка 2 курсу спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти» СККтМ ім. С. Прокоф’єва Владислава Мажнікова (керівник – Михайлова А.О.) в своїй доповіді на тему «Музично-інтонаційна концепція твору в контексті теорії Д. Кука» доступною мовою обґрунтувала основні аспекти інтонаційної палітри музичних творів. В дослідженні студентки 4 курсу спеціалізації «Теорія музики» СККтМ ім. С. Прокоф’єва Вікторії Зінченко (керівник – Скрипнік Л.М.) «З Україною в серці. Етюди про композиторів української діаспори і еміграції» було розглянуто актуальну проблему збереження унікальності українського музичного мистецтва в творчості композиторів-емігрантів.

   Заповнена аудиторія слухачів з цілковитою зацікавленістю приймала доповіді гостей, зустріч пройшла в затишній та доброзичливій атмосфері.

Оксана Рудавська,
викладач ДМК імені В. Барвінського

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика