Главная

   1 грудня 2018 року на базі ОКЗ «Сєвєродонецький обласний коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбулася обласна відкрита науково-практична студентська конференція «Українська музична культура очима молоді: теоретичний, історичний і педагогічний аспекти».

   Одним з напрямків роботи коледжу, який сприяє формуванню якісної освіти, є залучення студентів до науково-дослідницької роботи. Науково обґрунтована організація пошукової діяльності студентів сприяє оволодінню методології наукових пошуків, формує пізнавальну активність і аналітичний підхід у роботі, удосконалює навички роботи з літературою, вчить систематизувати дослідницькі матеріали та виховує відповідальність за результат своєї діяльності.

   Цього року конференція особлива – насамперед тому, що відбувається в три етапи. Такій можливості ми завдячуємо проекту «Змінимо країну разом», покликаного зміцнити професійний та культурний взаємообмін між навчальними закладами Східної та Західної України. Для нашої конференції – це додаткова нагода об’єднати навколо науково-пошукової роботи ширше коло ініціативних, допитливих студентів, які прагнуть активно розвиватися й вдосконалювати свої знання та майстерність.

   В роботі конференції взяли участь не тільки студенти і викладачі Сєвєродонецького обласного коледжу культури і мистецтв, але й Дрогобицького музичного коледжу імені В.Барвінського та Маріупольського коледжу мистецтв. Робота конференції відбувалася одночасно на двох секціях – теоретичній і виконавській; в останній прийняли участь студенти всіх виконавських спеціалізацій коледжу.

   Тематика студентських повідомлень була досить різноманітна і торкалася питань не тільки теорії та історії українського музичного мистецтва, але й психології і педагогіки, проблем розвитку музичних жанрів та виконавства.

   Розвитку української музичної культури обов’язково має слугувати широка спільна дискусія науковців і практиків, викладачів та студентів. Високий науковий рівень представлених на конференції доповідей свідчить про глибоку зацікавленість студентів історією і теорією українського музичного мистецтва, а також про вміння вести пошукову і дослідницьку роботу.

Голова ПЦК «Теорія музики»
ОКЗ «Сєвєродонецький обласний коледж
культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва»,
кандидат мистецтвознавства Скрипнік Л.М.

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика