Главная

   17 листопада 2018 року в приміщенні ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбувся Обласний конкурс естрадної та джазової музики «Ритм –Fest».

   Справжня хвиля натхненної дитячої творчості лунала весь день і захопила всіх присутніх, які стали свідками конкурсних змагань у трьох концертних залах. Організація конкурсу, яка зазвичай залишається поза увагою, була бездоганною. І несподіванки були пов’язані тільки з приємними відкриттями. На небосхилі Луганщини знову з’явилися нові музичні зірки і таланти.

   У конкурсі взяли участь діти з 23 шкіл естетичного виховання Луганської області. Було подано 82 заявки і 142 учасники були зареєстровані організаторами конкурсу у трьох номінаціях. До творчих змагань у номінації «Соліст-інструменталіст» було прийнято 42 заявки, у номінації «Соліст-вокаліст» - 27 заявок, у номінації «Ансамбль (вокальний, інструментальний)» - 13 колективів.

   Доброзичлива атмосфера дружнього музикування і творчого зростання відчувалася і серед учасників, і серед викладачів, які з зацікавленістю слухали один одного. Бо для кожного з них конкурсний виступ - це результат кропіткої праці, опанування нових ступенів виконавської майстерності і відкриття нових професійних перспектив. Тільки на перший погляд музика естрадного та джазового напрямку може здаватися легкою. Вона повинна приносити радість, енергію позитиву і цілющого драйву слухачам, але для виконавців, молодих і недосвідчених, це досить складне завдання! Артистизм і свобода ритму, щирість мелодій і здоровий натиск не кожному підкоряються легко!

   Обрання репертуару, який би допоміг вразити слухачів і членів журі, - ще одна важлива складова успіху на конкурсі. Музика Д. Гершвіна, М. Шмідта, М. Дворжака вже досить відома і має свої маяки для створення цікавої інтерпретації, а музика А. Гоноболіна, О. Саратського, О. Гончарук, наче свіже повітря навесні, спонукало самобутністю і бажанням надихнути дітей до прояву їх індивідуальності.

   Члени об’єктивного журі, з відкритим серцем і бажанням підтримати кращих, дуже уважно слухали всіх учасників конкурсу. І серед лауреатів – діти, талант, емоційність, пружність енергетики і яскраве сценічне втілення естрадної музики яких, підкорили і слухацьку аудиторію, і членів журі.

   Ми бажаємо всім подальшого творчого зростання, жаги до самовдосконалення і відкриття нових музичних горизонтів!

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика