Главная

   Вже незабаром стартує творчий проект із символічною назвою "Мистецтво без меж", який реалізується Дрогобицьким музичним коледжем ім. В. Барвінського та Сєвєродонецьким коледжем культури і мистецтв ім. С. Прокоф'єва за сприяння Асоціації "Єврорегіон Карпати - Україна" та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської та Луганської областей.

   Ідея полягає у студентському обміні та ряді спільних концертних виступів зведеного симфонічного оркестру спочатку на сході, а потім і в західній частині нашої спільної країни. В репертуарі як світова класика, так і кращі зразки Українського музичного мистецтва.

   Символічним буде виконання творів В. Барвінського та С. Прокоф'єва. Окрім концертних виступів передбачаються круглі столи, презентації, спілкування між студентами та викладачами. Ряд наукових доповідей представить директор ДІКЗ "Нагуєвичі", кандидат історичних наук Богдан Лазорак.

   Такий проект стане черговим у низці творчих зустрічей між нашими закладами та ще однією ниточкою у загальній справі зшивання країни.

   Тож запрошуємо мешканців Сєвєродонецька та Кремінної, Дрогобиччан та Самбірчан відвідати ці знакові заходи, які об'єднані однією символічною назвою "Мистецтво без меж"!

Юрій Чумак

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

17 листопада 2018 року в ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбудеться Обласний конкурс естрадної та джазової музики «RUTM-FEST».
Регламент конкурсу:
10-15 – номінація «Солісти –інструменталісти» - мала зала
10-13 – номінація «Солісти-вокалісти» - 402 аудиторія
15-17 – номінація «Ансамблі» (інструментальні і вокальні)
Вхід вільний.

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика