Главная

   27 жовтня 2018 року у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся семінар-практикум «Мистецтво XXI століття: проблеми педагогіки та виконавства». Цей методичний форум, започаткований ще в 70-х роках минулого століття, проводиться щорічно і є своєрідною формою удосконалення професійного рівня викладачів шкіл естетичного виховання області.

   В рамках пленарного засідання у великій концертній залі виступили з привітанням директор коледжу, заслужений діяч мистецтв України Марина Яворська та науковий співробітник підрозділу відділу наукового забезпечення змісту культурно-мистецької освіти Київського державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти Світлана Трускалова з доповіддю щодо концепції розвитку сучасної мистецької освіти. Після закінчення всі присутні з задоволенням насолодились концертною програмою, підготовленою викладачами і студентами коледжу. Ведучою концерту була неповторна, вишукана Наталія Пасічник. Сподіваємось, що для слухачів семінару – викладачів ДШЕВ області - було великою приємністю побачити і почути на сцені своїх випускників шкіл, а нині студентів коледжу.

   У цьому році семінар-практикум відвідали близько 400 викладачів з 27 шкіл естетичного виховання Луганської області. Робота семінару велася одночасно на 10-ти секціях – «Фортепіано»; «Оркестрові струнні інструменти»; «Оркестрові духові та ударні інструменти»; «Оркестрові народні інструменти» мали чотири підсекції - міхові (баян, акордеон), струнні (домра), струнні (гітара, балалайка), струнні (бандура); «Хорове диригування та спів»; «Теорія музики» та «Хореографія». Всі теми методичних доповідей, відкритих уроків, майстер-класів, презентацій розробок були цікавими, корисними, своєчасними. Доповідачами на секціях були і викладачі коледжу, і педагоги ДШЕВ.

   Обмін досвідом, професійне та емоційне взаємозбагачення у колі творчих людей-однодумців, усвідомлення знаходження кожного учасника в середині такого мистецького братства – це та потужна сила і поштовх до творення, оновлення, знаходження нових засобів, форм у методології підготовки молодих митців в умовах сучасних вимог і потреб. Сподіваємось, що кожний з присутніх слухачів семінару отримав корисну інформацію, якусь методико-педагогічну «цікавинку», яку можна використати у своїй педагогічній діяльності, бо саме в цьому полягає цінність нашого заходу.

   Хочу подякувати особисто кожного, хто був причетний до підготовки і проведення семінару-практикуму в коледжі, та за співпрацю колег Луганського обласного центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва на чолі з Ларисою Железовською! Разом ми сила!

Завідуюча навчально-методичним кабінетом
ОКЗ «СККМ імені Сергія Прокоф’єва»
Ольга Міхалєва

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)
Самая подробная информация лофт люстры у нас.

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика