Главная

   17 жовтня 2018 року у Обласному комунальному закладі «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбулось засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи у форматі «круглого столу» з питання: «Деякі аспекти акредитації освітньо-професійних програм з ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності».

   На цьому важливому заході були присутні заступники директорів ВНЗ I–II рівнів акредитації, які представляли 17 обласних закладів освіти. Головною темою засідання було питання акредитації навчальних закладів з урахуванням нових вимог у ліцензуванні освітньої діяльності. Зустріч носила цінний інформативний характер.

   Слід зауважити, що у рамках засідання, крім важливого значення обміну досвідом, всі учасники підкреслили актуальність та своєчасність наданої інформації, що гарантує у майбутньому підвищення якості роботи з цього напрямку.

   По закінченні засідання силами студентів та викладачів коледжу був підготовлений і проведений концерт, який посилив позитивний і натхнений настрій учасників зустрічі.

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

17 листопада 2018 року в ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбудеться Обласний конкурс естрадної та джазової музики «RUTM-FEST».
Регламент конкурсу:
10-15 – номінація «Солісти –інструменталісти» - мала зала
10-13 – номінація «Солісти-вокалісти» - 402 аудиторія
15-17 – номінація «Ансамблі» (інструментальні і вокальні)
Вхід вільний.

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика