Главная

   17 жовтня 2018 року у Обласному комунальному закладі «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбулось засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи у форматі «круглого столу» з питання: «Деякі аспекти акредитації освітньо-професійних програм з ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності».

   На цьому важливому заході були присутні заступники директорів ВНЗ I–II рівнів акредитації, які представляли 17 обласних закладів освіти. Головною темою засідання було питання акредитації навчальних закладів з урахуванням нових вимог у ліцензуванні освітньої діяльності. Зустріч носила цінний інформативний характер.

   Слід зауважити, що у рамках засідання, крім важливого значення обміну досвідом, всі учасники підкреслили актуальність та своєчасність наданої інформації, що гарантує у майбутньому підвищення якості роботи з цього напрямку.

   По закінченні засідання силами студентів та викладачів коледжу був підготовлений і проведений концерт, який посилив позитивний і натхнений настрій учасників зустрічі.

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика