Главная

   Друзі, ніщо так не об’єднує людей різних напрямків діяльності як творчість! Вкотре ми переконуємося і радіємо з того, як музичний фестивальний рух може зближати усіх нас! Саме в цьому потужна сила музичного мистецтва! Неймовірно яскраве свято відбулося 14 жовтня у День Покрови Божої Матері, День Українського козацтва та День Захисника України у Сєвєродонецьку на площі Перемоги. Серед великої кількості святкових концертних виступів на площі був проведений обласний відкритий фестиваль-конкурс патріотичної пісні, який створений з метою популяризації пісенних творів національно-патріотичного спрямування, зміцнення національної ідеї, через українську патріотичну пісню виховання у молодого покоління любові до рідного краю.

   Організаторами фестивалю-конкурсу виступили Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва. Головою журі фестивалю-конкурсу була директор Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, Заслужений діяч мистецтв України Марина Яворська, а членами журі – завідуюча навчально-методичним кабінетом, голова предметно-циклової комісії «Хорове диригування» Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва Ольга Міхалєва та член Національної Спілки композиторів України, викладач-методист Кремінської РДМШ Олена Гончарук.

   Конкурсна програма Фестивалю-конкурсу проводилася за трьома віковими категоріями у двох номінаціях – «Солісти-вокалісти» і «Вокальні ансамблі». Учасниками конкурсу стали ліцеїсти, курсанти і студенти навчальних закладів військового профілю, професійні вокалісти обласної філармонії, бійці АТО, а також студенти Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, серед них: Анастасія Солодка (І курс – естрадний спів), Ілля Манчук (ІІІ курс – хорове диригування), Олександр Полстянкін (ІV курс – естрадний спів), який посів І місце у ІІ –й віковій категорії, а також вокальний ансамбль «MIXED VOICES» (керівник Галина Крупкіна) – ІІ місце та естрадний вокальний ансамбль «Glorious» (керівник Юлія Бражнікова) - І місце.

   Всі виступи були якісно підготовлені, виконавці дуже емоційно, зворушливо і чесно «проживали» свої музичні образи і часточки своєї душі щедро дарували глядачам. Величезна вдячність організаторам фестивалю-конкурсу за знайдену можливість нагородити цінними подарунками не тільки лауреатів, але й усіх учасників, бо кожний виступ безперечно заслуговував на відзнаку.

   Прекрасний день, чудове свято, феєричний музичний фестиваль!

   Запам’ятаймо, друзі, це емоційне піднесення, бо саме такі почуття дають нам творче натхнення та надію на прекрасне майбутнє, бо ми всі того варті!

Ольга Міхалєва

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (3 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика