Главная

   Для Сєвєродончан і гостей міста стало доброю традицією насолоджуватися концертами, що проходять в коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва, концертами, які дарують незвичайне відчуття краси і гармонії! І це не дивно! Адже музиканти нашого навчального закладу завжди славлять музику в концертному залі, який не раз був свідком музичних відкриттів і великих творчих злетів! З чим порівнюють наш навчальний заклад? Що це - храм Музики? Так! Сотні жителів нашого міста підтвердять - тут очищується душа.Що це - університет культури? Так! Рівень духовності і виховання залишається традиційно високим. Тут щодня доводять значимість мистецтва в нашому житті. Що це - концертний майданчик? Так! Адже саме на цю сцену багато юних музикантів виходять вперше! Гості нашого концертного залу часто говорять про універсальну музичну ауру нашого навчального закладу, яка народилася півстоліття тому з численних зустрічей із прекрасними музикантами та невеликих концертів. Протягом багатьох років культурна еліта нашого міста знову і знову збирається в концертному залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва для того, щоб доторкнутись до прекрасного світу музики. Концертний сезон цього навчального року, як завжди, був яскравим та насиченим важливими подіями.4 жовтня 2017 року Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С.Прокоф'єва порадувало своїх давніх шанувальників. Розкішний концерт у двох відділеннях на початку навчального року - це велика професійна заслуга музикантів - педагогів і студентів. У наші дні важко здивувати глядача, але колективу кожен раз вдається створити неповторну атмосферу і вразити слухачів високим професіоналізмом!

   23.11.2017 р. відбувся чудовий концерт в Новопскові. Публіка гаряче приймала ансамбль скрипалів, естрадний оркестр, Євгенія Вегеру, Альбіну Голенач і Олександра Полстянкіна. За словами керівництва Новопскова, музиканти "подарували ковток свіжого повітря жителям і радісно піднесений настрій !"

   Є відомий вислів «Доторкнутися до краси можна тільки серцем». І саме такий дотик до прекрасного народного мистецтва відчули жителі Сєвєродонецька та області 14 грудня 2017 року на концерті Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського. В гості до жителів Луганської області приїхали яскраві і талановиті музиканти зі Львівщини- люди щедрі на добро і любов до рідного краю .Саме ця любов і допомогла музикантам подолати величезну відстань в 1400 кілометрів для того, щоб поділитися з жителями Луганської області своїм споконвічно народним мистецтвом!

    «Український Паганіні» - так називають Остапа Шутка у професійному музично-виконавському середовищі. 20 грудня 2017 р. відбувся концерт Остапа Шутка – геніального скрипаля зі Львова, який в черговий раз вразив публку яскравим та неповторним виступом.

   22 грудня 2017 р. відбулось новорічне казкове шоу, яке стало чудовим завершенням навчального семестру і своєрідним святковим звітом школи педагогічної практики Сєверодонецького музичного училища ім. С.С.Прокоф'єва. Дитяче шоу «Ти - супер!» ніби освітило сцену блиском юних талантів!

   27 грудня 2017 року в актовій залі Луганської обласної державної та військово-цивільної адміністрації відбувся тематичний захід до новорічних свят, організований обласним управлінням культури, національностей та релігій. У концертній програмі взяли участь викладачі і студенти Сєвєродонецького обласного музичного училища ім.С.С.Прокоф’єва. Виконанням новорічних пісень-колядок музикантам вдалося донести часточки своєї позитивно зарядженої енергетики та душевної теплоти до кожного слухача в залі.

   13 лютого 2018 року сталась унікальна музична зустріч глядачів міста і області з ансамблем «SOUL» у складі Н.Пасічник, М.Яворської, О.Погорєлого, О.Маковченка. «У ритмі SOUL»- таку назву мав концерт. Концепція програми - Кохання і Космос, сум і радість, пристрасті і роздуми. Це було дивовижне сценічне дійство, де переплелися розкішна музика з глибокою поезією.

   Напередодні 8 березня відбувся святковий концерт «У полоні вічної краси». Про свої творчі досягнення звітували відділи «Хорове диригування», « Академічний спів», « Естрадний спів».Програма концерту вразила жанровим і стильовим різноманіттям. Твори, які прозвучали в цей вечір, задовольнили смаки найширшої слухацької аудиторії.

   22 березня відбувся, ставший вже традиційним, концерт « Територія джазу», який зібрав усіх небайдужих до джазової та естрадної музики. Слухачів вразили своєю самовідданістю професійні музиканти-викладачі та студенти коледжу. Це було неперевершено!

   З 16 по 18 квітня 2018 року відбулася подорож колективу студентів і викладачів Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва до Львівської області з метою культурного обміну. Презентація музичного мистецтва Луганської області була представлена у Самбірському коледжі культури і мистецтв, музичному коледжі імені В.Барвінського у м.Дрогобичі та Львівському музичному коледжі імені С.Людкевича. Три концерти «Мистецтво без меж» на відповідальних сценах відомих навчальних закладів та три дні спілкування зі студентами і колегами, велика кількість нових друзів та нових творчих планів – все це підсумок і надбання всіх учасників неповторного заходу.

   Мова музики стала мовою духовного і емоційного єднання двох регіонів нашої країни.

   23 квітня відбувся звітний концерт відділу народних інструментів Сєверодонецького обласного коледжу культури і мистецтв. Барвистою палітрою голосів народних інструментів, яскравими художніми образами було розцвічено все, що відбувалося у той вечір на сцені.

   25 квітня 2018 року відбувся звітний концерт відділу спеціального фортепіано «Класик-рояль». Присутні в залі отримали можливість почути твори Ф.Шопена, О. Бородіна, Ф.Пуленка, Д.Гершвіна, А.Власова. Важливе місце в програмі концерту посіли твори українських композиторів, таких як І.Шамо, І.Карабиць, Б.Фільц, В.Барвінський, Є.Гончарук.

   17 травня 2018 року концертом лауреатів всеукраїнських і міжнародних конкурсів та симфонічного оркестру під керівництвом Д. Переясловця ми закрили концертний сезон навчального закладу. Цим концертом був підведений своєрідний підсумок роботи колективу Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва. Друзі, ми з вами живемо в дуже непростий час. Але дійсно це щастя -знати: все в житті минуще, лише музика вічна! Світ музики є джерелом постійного подиву і захоплення! І нехай так буде завжди!

Методист практичного
навчання Пасічник Н.Ф.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

«День відчинених дверей»

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика