Главная

   В шану одного з найбільш видатних композиторів XX століття з 16 по 23 квітня в Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв пройшли культурно-виховні заходи «Прокоф’євські діалоги».

   Видатний композитор, піаніст, диригент Сергій Сергійович Прокоф’єв народився 23 квітня в маєтку «Сонцівка», Донецької області. За всю свою творчу діяльність С. Прокоф’єв написав 8 опер, 7 балетів, 7 симфоній, 9 інструментальних концертів, понад 30 симфонічних сюїт і вокально-симфонічних творів, 15 сонат, п’єси, романси, музику до театральних постановок і кінофільмів. Саме творчість композитора стала предметом обговорення на засіданні клубу «Інтелектуал», яке пройшло 18 квітня в кабінеті-музеї ім. С.Прокоф’єва. 20 квітня відбулася гра-змагання серед четвертокурсників «Чи знаєте ви творчість С.Прокоф’єва?», де студенти мали змогу продемонструвати знання музики та життя композитора, надбані в ході занять з музичної літератури. По традиції, завдяки студентам теоретичного відділу, була створена газета, присвячена темі «Сергій Прокоф’єв – дітям». А для самих маленьких любителів музики були проведені лекції-концерти з циклу «Музичний світ С.Прокоф’єва».

   Святкова неділя, яка отримала чудову назву «Прокоф’євські діалоги», пройшла успішно й викликала багато позитивних емоцій серед студентів, гостей та педагогічного складу Сєвєродонецьго коледжу культури і мистецтв, яке з гордістю носить ім’я блискучого творця, «класика XX століття» Сергія Прокоф’єва.

Михайлова А. О. – викладач ПЦК «Теорія музики»

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика