Главная

   13 березня 2018 року у Великій концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва для школярів загальноосвітніх шкіл була показана літературно-музична композиція з нагоди 204-ї річниці народження Т.Г.Шевченка.

   На заході виступили студенти і викладачі навчального закладу, прозвучала інструментальна і вокальна музика на вірші Великого Кобзаря. Ведучі літературно-музичної композиції розповіли присутнім про щоденник Тараса Григоровича, зазирнувши у глибину його думок і душевних переживань, змалювавши творчий портрет видатного українського поета.

   Музичні твори класиків і сучасних українських композиторів виконали солісти (П.Думнов, А.Мазіна, А.Кулічкова, Я. Руденко, В.Зубко, П.Непран, О.Ялова, А.Голенач, Д.Бугайова, М.Заїка) та музичні колективи (вокальний ансамбль під керівництвом Крупкіної Г.М., хор – керівник і диригент Міхалєва О.Є.)

   Студентам допомагали їх концертмейстери: Н.Ф.Пасічник, Л.І.Губанова, Г.А.Посошко, О.М.Бондаренко.

   В Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв вже давно склалась добра традиція святкування Дня народження Т.Г.Шевченка. Приємно зазначити той факт, що останні роки до неї залучається і молодь нашого міста.

Сінченко Н.В.

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика