Главная

      «Не ображайте дітей готовими формулами, формули -       порожнеча; збагатіть їх образами і картинами,
      на яких видно сполучні нитки.
      Не обтяжуйте дітей мертвим вантажем фактів;
 навчіть їх прийомам і способам, які допоможуть їх осягати.
      Не вчіть їх, що користь головне.
      Головне – виховання в людині людського».

Антуан де Сент-Екзюпері

   Сєвєродонецький коледж імені Сергія Прокоф’єва надає всі умови для успішного навчання студентів- музикантів, майбутніх викладачів.

   Це потужний мистецький навчальний заклад, в якому формується музична еліта, удосконалюють свій талант ті, кому самим Богом дане відчуття гармонії звуків. За останні роки стали традицією заходи з практичного навчання, які відбуваються в перший тиждень лютого. В межах «Тижня практики» щорічно проходить велика кількість заходів, які дають змогу молодому поколінню музикантів усвідомлювати сутність і важливість практичних завдань на шляху професійного становлення .

   В цей тиждень відчиняються двері музичного училища для всіх небайдужих до музичної педагогіки. Викладачі училища виступають з доповідями, проводить відкриті уроки, студенти-практиканти знайомляться з педагогічними методиками викладачів шкіл естетичного виховання області. Майстер-класи досвідчених викладачів окрилюють юнацькі мрії молодих музикантів, надають їм впевненості, готують їх до великого життя в музиці та педагогіці. Також студенти-практиканти знайомляться з новинками нотної, музичної і педагогічної літератури та самі проводять свої перші відкриті заняття.

   Для набуття студентами досвіду викладання в умовах, близьких до майбутньої педагогічної діяльності, проходять відкриті засідання студентських циклових комісій.

   Яскравим заходом цього тижня традиційно була студентська науково-практична конференція, на якій студенти-практиканти спробували себе як лектори. Ця роль була довподоби студентам, і вони впоралися з нею досить професійно.

   Протягом практичного навчання студенти ІІІ-ІV курсів усіх спеціалізацій ознайомлюються з різними сторонами навчально-виховного процесу, набувають навичок творчого підходу до педагогічної діяльності, готуючись до професії викладача школи естетичного виховання, опановують прийоми результативної роботи з учнями. Надійною базою формування музично-педагогічної майстерності студентів старших курсів – майбутніх викладачів дитячих музичних шкіл області – є школа педагогічної практики при Сєвєродонецькому коледжі імені Сергія Прокоф’єва. Під консультаційним керівництвом досвідчених фахівців молоді педагоги-практиканти дають учням школи ґрунтовні знання і виробляють вміння гри на всіх музичних інструментах. Сьогодні школа практики – це важлива ланка всебічної кваліфікованої підготовки молодих фахівців, у якій впроваджуються сучасні педагогічні технології та підтримується творчий пошук.

   Метою усіх заходів, які проходять під час «Тижня практики» є формування та розвиток у студентів професійного вміння приймати самостійні рішення в умовах конкретної педагогічної діяльності, оволодіння сучасними методами і формами організації праці.

    «Тиждень практики» 2018 р. був дуже насиченим і яскравим заходом, який перетворився на справжнє свято для усіх учасників: і студентів-практикантів, і учнів школи, і провідних фахівців музичної педагогіки.

   Шановні колеги! За покликом серця ми з вами обрали благородну, потрібну, але дуже відповідальну професійну стезю - педагогічну. Вчити дітей – це не просто наша робота, це стиль життя. Бажаю вам незгасимої енергії, нових здобутків та перемог!

Методист практичного навчання
Пасічник Н. Ф.

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика