Главная

   В понеділок, 12 листопада, до Сєвєродонецька завітали довгоочікувані гості – студенти й викладачі КЗ ЛОР «Дрогобицький музичний коледж ім. В. Барвінського». Завдяки Львівській та Луганській адміністраціям з 11 по 18 листопада 2018 р. відбуваєтья культурно-мистецька акція «Мистецтво без меж», де музиканти сходу й заходу можуть спілкуватися, обмінюватися досвідом і спільно творити!

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» щиро привітав у своїх стінах представників колективу студентів і викладачів із Дрогобицького музичного коледжу імені В.Барвінського, які завітали у наш край, приймаючи участь у Проекті «Мистецтво без меж».

Голосов пока нет

   МАУП запрошує на навчання та на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників освітніх та наукових закладів.

   Програма.

Голосов пока нет

   Вже незабаром стартує творчий проект із символічною назвою "Мистецтво без меж", який реалізується Дрогобицьким музичним коледжем ім. В. Барвінського та Сєвєродонецьким коледжем культури і мистецтв ім. С. Прокоф'єва за сприяння Асоціації "Єврорегіон Карпати - Україна" та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської та Луганської областей.

   Ідея полягає у студентському обміні та ряді спільних концертних виступів зведеного симфонічного оркестру спочатку на сході, а потім і в західній частині нашої спільної країни. В репертуарі як світова класика, так і кращі зразки Українського музичного мистецтва.

   Символічним буде виконання творів В. Барвінського та С. Прокоф'єва. Окрім концертних виступів передбачаються круглі столи, презентації, спілкування між студентами та викладачами. Ряд наукових доповідей представить директор ДІКЗ "Нагуєвичі", кандидат історичних наук Богдан Лазорак.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

   27 жовтня 2018 року у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся семінар-практикум «Мистецтво XXI століття: проблеми педагогіки та виконавства». Цей методичний форум, започаткований ще в 70-х роках минулого століття, проводиться щорічно і є своєрідною формою удосконалення професійного рівня викладачів шкіл естетичного виховання області.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   Известному певцу и композитору Евгению Мартынову (1948 – 1990) был посвящен творческий вечер в зале Северодонецкого колледжа культуры и искусств, который состоялся 24 октября 2018 года. Нашему земляку, который все детство и юность провел в г. Бахмут (Артемовск) Донецкой области, суждено было прославить родной Донбасс своим творчеством. Его песни исполняли С.Ротару, А.Герман, М.Кристалинская, Э.Хиль, Л.Лещенко и другие. В настоящее время некоторые песни поют и записывают Ф.Киркоров, Н.Басков, Ани Лорак.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 3 (2 голосов)

   27 жовтня 2018 року в ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв ім.С.Прокоф'єва» відбувся Обласний семінар-практикум «Мистецтво ХХІ ст.» Для викладачів ДШЕВ Луганської області.

   В рамках семінару вже стала традиційною презентація нотних новинок. Методист, викладач-методист вищої категорії Н.Ф.Пасічник презентувала авторську збірку нот для дітей та юнацтва «Мереживо мрій».

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (4 голосов)

   19 жовтня стартував обласний вiдкритий фестиваль-конкурс "Байбак - FEST" 2018. З новими силами та натхненням, гарним настроєм і завзяттям - до нових пригод у світ мистецтва і культури поринули талановитi мешканцi Луганщини!

   Звичайно, щоб щастя було повним, потрібно займатися улюбленою справою, відчувати себе потрібним і успішним. Дiйсно - мистецтво це душа народу!

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)   Красиві вітання до Дня захисника України вiд студентiв не були зайвими сьогоднI. Ми бажали створити атмосферу свята та подарувати найщиріші слова від серця.I ми це зробили!

Голосов пока нет

   17 жовтня 2018 року у Обласному комунальному закладі «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбулось засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи у форматі «круглого столу» з питання: «Деякі аспекти акредитації освітньо-професійних програм з ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності».

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

17 листопада 2018 року в ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбудеться Обласний конкурс естрадної та джазової музики «RUTM-FEST».
Регламент конкурсу:
10-15 – номінація «Солісти –інструменталісти» - мала зала
10-13 – номінація «Солісти-вокалісти» - 402 аудиторія
15-17 – номінація «Ансамблі» (інструментальні і вокальні)
Вхід вільний.

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика