Главная


ВІТАЄМО ВСІХ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЕСТРАДНОЇ ТА ДЖАЗОВОЇ МУЗИКИ «РИТМ-FEST» !


РЕЗУЛЬТАТИ
обласного конкурсу естрадної та джазової музики «РИТМ-FEST»
21.11. 2020 р.

номінація «АНСАМБЛІ»

ГРАН-ПРІ
- Дитячий вокальний ансамбль «Домісольки» - Білолуцька ДМШ, керівник Н.Крапівка

І вікова категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Ансамбль «Фреско» - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач О.Осікова, концертмейстер О.Куренкова
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Ансамбль гітаристів – Сватівська районна ШМ ім.В.Зінкевича, керівник А.Клименко;
- Вокальний дует Софія Могильна, Маргарита Петренко – Новопсковська ШМ – Н.Шморгун;
- Вокальний дует Сніжана Маняха, Злата Маняха – Білолуцька ДМШ, викладач Н.Крапівка.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Ансамбль гітаристів – КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач В.Чумаков, концертмейстер В.Чумаков;
- Ансамбль гітаристів «Міраклєс» - КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач Ю.Бірюкова;
- Ансамбль домристів - КПНЗ «Сєвєродонецька ДМШ № 1», викладач З.Дьячкова.
Диплом лауреата ІV ступеню
- Ансамбль скрипалів «Тутті» - КЗ «Лисичанська ДМШ № 2», викладач О.Сергєєва, концертмейстер О.Семидоцька;
- Тріо скрипалів – КЗ «Рубіжанська міська ДШМ, викладач М.Черноп’ятко, концертмейстер Ю.Семенченко;
- Ансамбль ударних інструментів - КПНЗ «Школа мистецтв естетичного виховання м.Щастя», викладач В.Радченко

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   Період пандемії – це безумовно дуже складний час для людей всіх напрямків діяльності. Багатьом довелося змінювати свої плани та звичний спосіб життя. Зокрема професійним музикантам та їхнім талановитим учням, які в цих складних умовах не залишили свої прагнення навчатися музиці, довелося пристосовуватися до нових форм конкурсно-виконавської діяльності.

   Цього року Обласний конкурс естрадної та джазової музики «РИТМ-FEST», організаторами якого є управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації та Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф`єва, проводився дистанційно. До активної участі у конкурсі було запрошено учнів мистецьких шкіл та закладів Луганської області. Завданнями цього конкурсу були виховання у підростаючого покоління інтересу до естрадної і джазової музики, виявлення та підтримка обдарованих дітей, розповсюдження кращого педагогічного досвіду роботи викладачів тощо.

Голосов пока нет

   28 жовтня 2020 року на базі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників мистецьких закладів освіти Луганської області «Мистецтво XXI століття: проблеми педагогіки та виконавства». У цьому році методичний захід, який проводиться щорічно восени майже 40 років поспіль, відбувся дистанційно.

Голосов пока нет

   Сьогодні українці вдвадцяте написали диктант національної єдності, до якого долучилися студенти та працівники ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва». На початку ХХІ століття він починався як радіодиктант, пізніше з’явився на телебаченні, а зараз підкорив і соцмережі. Ця дуже важлива форма об’єднання українців така доступна – диктант пишуть малюки, молодь, досвічені фахівці і навіть люди похилого віку.

Голосов пока нет

   ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» щиро вітає з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Голосов пока нет

   Обласний комунальний заклад «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» запрошує студенти вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації взяти участь в роботі Обласної відкритої науково-практичної студентської конференції, яка відбудеться 5 грудня 2020 року.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

   Доброго дня!

   В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" діє IV конкурс для студентів ліцеїв, коледжів, технікумів та центрів ПТО. Карантин - це додаткова можливість для освітян Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С. С. Прокоф'єва отримати грант на освіту.

Голосов пока нет

   Міжнародний день музики заснований 1 жовтня 1975 за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів цього свята був Дмитро Шостакович, композитор-класик 20 століття. Міжнародний день музики відзначається щорічно 1 жовтня в усьому світі великими концертними програмами, за участю кращих артистів і художніх колективів.

Голосов пока нет

   Шановні педагоги, вітаємо вас з Днем вчителя! Від щирого серця бажаємо вам здоров'я, успіхів, оптимізму і нових творчих звершень у вашій благородній праці. Щиро дякуємо вам за доброту, душевну участь і самовідданість, з огляду на які визначаються високі результати освітньої діяльності.

   Учитель – це горде звання, яке по життю несуть тільки самі заслужені й гідні! Так нехай же вчительські нелегкі будні приносять тільки радість і будуть плідними.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення


Статистика