Главная

   Написав заголовок своих заметок, увидел, что фраза не воспринимается однозначно: то ли «это самое» искусство спасет молодых, то ли они – его? Хотел уточнить, да притормозил. Ведь, в конце концов, влияние тут взаимное.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   «Я – українець?!»

   Цьогоріч до Дня української писемности та мови серед студентів І курсу коледжу відбувся конкурс есеїв на тему «Я – українець?!». Есеї відрязнялися своїм настроєм – від трагізму до незаперечної комічності, а це свідчить не тільки про креативний підхід і пошук нових форм, а й про роздуми молоді щодо власної національної ідентичності. Усі учасники були відзначені тематичними подарунками із мотивуючими цитатами великих українців, усілякими літературними «плюшками», а кращі студенти отримали книжки головного «українськомовця» країни Олександра Авраменка − «100 експрес-уроків української». Сподіваємося, що «лайфхаки з української» на крок наблизили наших студентів до успішного складання ЗНО.

Організатор, викладач української мови і літератури
Ганна Саган

Голосов пока нет

   Зовсім скоро розпочнуться довгоочікувані події творчого проекту «Мистецтво без меж» в рамках проектів культурного обміну між Луганською та Львівською областями, на реалізацію яких виділяються кошти з обласних бюджетів. В цьому році проект має поетичну назву «Музична ФРАНКІАНА» і на порядку денному музично-літературні композиції від студентів й викладачів Дрогобицького музичного коледжу ім. Василя Барвінського та Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн.

   Це вже IV конкурс для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Як проходили попередні конкурси можна ознайомитися на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

   Мета даного конкурсу - підвищення рівня фінансової грамотності української молоді.

   В межах проекту "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця також отримають заохочувальні грошові призи.

Голосов пока нет

   За підсумками першого хорового фестивалю «Східний КАМЕРТОН» організаційним комітетом і керівниками делегацій був організований круглий стіл, на якому був обговорений широкий спектр питань пов’язаних з популяризацією вокально-хорового мистецтва в різних регіонах, з роботою над творами сучасних українських композиторів, з поповнення професійного хорового репертуару, з проблемами щодо майстерності виконавства на початковому рівні, з подальшою співпрацею між Луганщиною та західними областями, з обміном досвідом по реалізації різноманітних культурно-просвітницьких програм, з концертними зустрічами конкурсного плану тощо.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   Хорове виконавство – це найдемократичніший та найпоширеніший вид музичного мистецтва, який сьогодні потребує поновлення інтересу з боку молоді. Для цього 25 жовтня 2019 року в рамках фестивалю хорової музики «Східний КАМЕРТОН» на базі ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» був організований семінар-практикум для керівників та артистів аматорських музичних колективів, методистів музичного жанру клубних закладів Луганщини.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   Вперше в Сєвєродонецьку з 23 по 25 жовтня 2019 року відбувся фестиваль хорової музики «Східний КАМЕРТОН» за участю студентських колективів Луганщини, Галичини та Буковини. Цей захід поєднав у фестивальній програмі творчі колективи мистецьких навчальних закладів трьох областей і доповнив серію обмінів у культурній та освітній галузях між Луганщиною та західними регіонами України.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

   Хор-Fest «Східний КАМЕРТОН» поступово наблизився до своєї кульмінації.

   Вранці 24 жовтня хорові колективи та їх керівники були запрошені до участі у зйомках програми телеканалу «UA-Донбас». Учасники проекту поділились своїми враженнями та емоціями, розповіли про свої колективи, виконали твори із свого репертуару.

   Остання репетиція всіх трьох хорів з оркестром коледжу на сцені концертної зали відбулась в атмосфері творчого підйому, піднесеної урочистості і, звичайно, плідної співпраці.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   23.10.2019 в перший фестивальний день була проведена прес-конференція для ЗМІ міста і області, на якій керівники хорових колективів, організатори і учасники заходу поділилися своїми враженнями, сподіваннями, очікуваними результатами від проекту тощо.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   На порозі відкриття вперше організованого в Сєвєродонецьку за підтримки Українського культурного фонду хорового фестивалю «Східний КАМЕРТОН». Його учасники, а це – студентські хорові колективи з Буковини та Галичини, вже прибули до нашого міста.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика