Главная

   12 січня 2019 року у Харкові відбулася акція, в якій найвідоміша українська колядка «Нова радість стала» прозвучала у виконанні близько 1500 співаків. Ця подія запланована у межах всеукраїнського Вертеп-фесту.

   Акція пройде вже втретє – у 2017 році взяли участь три міста, у 2018 приєдналися ще два, а цього року акція охопила більше ніж 30 міст і сіл України та шість інших країн – Польщу, Німеччину, Австрію, Нідерланди, Великобританію та Францію. Відома колядка виконувалась одночасно в один день і час 12 січня з 14-30 до 14-45. Сєвєродонецьк як активний учасник багатьох мистецьких подій долучився і до цієї акції.

Голосов пока нет

   Свята тривають!

   Що ми знаємо про колядки? Як співаємо колядки!

   Вокальний ансамбль (художній керівник - Павло Думнов) у супроводі інструментального дуету у складі Артема Подзюбанчука і Луки Харшіладзе привітали викладачів та студентів ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» з наступаючим святом Різдвом Христовим.

Голосов пока нет

   17 декабря 2018 года в ОКЗ «Северодонецкий колледж культуры и искусств имени Сергея Прокофьева» состоялся концерт класса ударных инструментов преподавателя Александра Дмитриевича Погорелого (концертмейстер Наталья Пасечник). В концерте приняли участие ученики школы педпрактики и студенты класса.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

   20 грудня 2018 р. у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся передноворічний концерт «Час прикрашати ялинку», підготовлений викладачами і студентами спеціалізацій «Хорове диригування» та «Спів (академічний, естрадний)».

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   В рамках Програми «Змінемо країну разом», яка реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» та фінансується обласними бюджетами Луганської та Львівської областей вже вдруге відбувся проект «Мистецтво беж меж», спрямований на продовження культурного обміну та зміцнення творчих відносин між колективами навчальних закладів культури та мистецтва крайніх точок країни - Луганщини та Львівщини.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   Ось і завершилися цьогорічні події проекту «Мистецтво без меж». Учасники проекту водночас радіють і сумують! Радіють, тому що зроблено великий пласт творчої роботи: проведені успішні концерти, професійні зустрічи, поширені історичні знання, укріплені дружні стосунки. Сумують, тому що розлучатися с друзями завжди тяжко, що ємоційний та святковий настрій змінется на буденний, хоча чи можно назвати творчу роботу – буденною? Звісно, ні! Проект «Мистецтво без меж» приречений на довге існування, тому що його базовими принципами є добро, творчість, взаєморозуміння та ЇЇ Велич Музика! Майбутнє чекає нових цікавих подій! А про те, що вже відбулося, послухаємо колег і друзів.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

   Під егідою проекту «Мистецтво без меж» у рамках програми «Змінимо країну разом» 27 листопада 2018 року в малому залі Дрогобицького музичного коледжу імені В. Барвінського гості з Сєверодонецького коледжу культури та мистецтв імені С. Прокоф’єва зустрілися з викладачами відділу теорії музики та студентами ДМК імені В. Барвінського.

   Увазі слухачів було представлено результати музикознавчих пошуків викладачів та студентів на актуальні теми сучасного українського музикознавства.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   У прохолодному листопаді відбувся проект «Мистецтво без меж». Вже вдруге відбувається культурний обмін студентської молодів рамках програми «Змінимо країну разом» між Сєвєродонецьким та Дрогобицьким музичними коледжами. Ось як згадують про це щасливі учасники.

   Незвідана і далека дорога була насичена теплими розмовами, гарячим чаєм і трішки стомленими, але щирими усмішками студентів, які стали учасниками проекту.

Голосов пока нет

   1 грудня 2018 року на базі ОКЗ «Сєвєродонецький обласний коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбулася обласна відкрита науково-практична студентська конференція «Українська музична культура очима молоді: теоретичний, історичний і педагогічний аспекти».

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   21 ноября 2018 года в рамках программы «Змінемо країну разом» ансамбль «SOUL» в составе Н.Пасечник и М.Яворской выступил с концертом для преподавателей в Детской школе искусств г.Рубежное.

   Ансамбль подготовил интересную джазовую программу, в основу которой легли произведения Х.Брубека, В.Сапарова, М.Атажданова, В.Цфасмана, Ю.Маевского и А.Пьяццолы.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (4 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика