Главная

   Ось і завершився навчальний рік, здані заліки та державні іспити! 34 наших випускника вийшли на сцену коледжу отримати дипломи молодших спеціалістів! Подія щаслива і зворушлива, подія, в якій є місце радості і смутку. Добра мить розставання з коханим коллеждем ...

Голосов пока нет

   З 12 по 15 червня 2019 року я перебував з візитом у м. Херсон. У ці дні на базі Херсонського державного університету проходила ХV Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках» ICTERI – 2019, куди я був запрошений з доповіддю «Educational Video in the University: Instruments, Technologies, Opportunities and Restrictions». Конференція проходила дуже динамічно – секції, воркшопи, постери, тьюторіал, PhD-симпозіум… Її відвідали 15 іноземних науковців із 9 закладів вищої освіти. Приємною несподіванкою для мене було запрошення викладачів Херсонської державної морської академії (ХДМА) Альони Юрженко та Галини Попови відвідати унікальний комплекс навчальних лабораторій «Віртуально-реальне судно».

Голосов пока нет

   З великою радістю повідомляємо про старт нового студентського медіа-проекту “ART-МОЗАЇКА”, який створено з метою розширення неформальної комунікації між учасниками навчального процесу нашого коледжу. На сьогодні проект складається з колективного блогу, електронної газети та сукупності сторінок у соціальних мережах.

   У блозі студенти оперативно ділитимуться думками щодо творчого життя (статті, креативні рецензії, відгуки про відвідані культурно-мистецькі заходи, творчі поїздки тощо). У порівнянні з матеріалами офіційного сайту та електронної газети такі записи можуть мати більш неформальний характер і супроводжуватися значною кількістю фотографій, графічних елементів або мультимедіа. Крім того всі читачі отримують можливість доповнювати публікації шляхом коментування, а редакція студентської електронної газети отримує можливість використовувати всі оприлюднені матеріали у підготовці відповідних випусків як базу для формування квінтесенції думок, що у цілому сприятиме покращенню якості видання.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   21 червня 2019 року в ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва» випускники склали останні державні іспити. 9 днів поспіль тривала напружена робота, перевірка на міцність випускників, доказ ними своєї дорослості і професійної спроможності.

Голосов пока нет

   З 12 по 15 червня 2019 року на базі Херсонського державного університету проходила ХV Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках» ICTERI – 2019. Наш заклад представив викладач циклової комісії «Загальноосвітні та соціально-гуманітарні дисципліни» Олексій Сергійович Воронкін, кандидат педагогічних наук, викладач-методист.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   Доцент кафедри народних інструментів Київської національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського – голова екзаменаційної комісії на державній атестації випускників 2019 року Білоусова С.В. висловила свої враження з приводу хвилюючої пори державних іспитів: «Державні іспити, це, безумовно, складний період в житті навчального закладу. На підготовку музиканта витрачаються роки складної кропіткої роботи педагогів, і всім дуже хочеться, щоб результат був найкращим! Екзаменаційна комісія працює в напруженому ритмі, але спокійно, професійно, стримано. Ми теж в надії на хороші підсумкові результати випускників «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва».

Голосов пока нет

   Державні іспити тривають! Атмосфера хвилююча і напружена, момент дуже важливий. Емоції, враження… Як сказала директор ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», Заслужений діяч мистецтв України – Яворська Марина Владиславівна: «Ми сподіваємося на хороші результати, віримо, що наші випускники продемонструють на іспитах високий освітній та професійний рівень, все те, чому ми їх навчали в коледжі!»

Голосов пока нет

   12 червня 2019 року в Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва розпочалася Державна атестація випускників. Команда адміністрації, педагогів, концертмейстерів і випускників готова до нових випробувань на працездатність і професіоналізм. Попереду іспити з фаху, диригування, ансамблю, з основ педагогічної майстерності.

Голосов пока нет

   1 червня 2019 року у м. Кремінній відбулися заходи, присвячені утворенню Луганської області, в яких прийняли участь творчі представники міст і районів всього регіону. На площі Красній впродовж усього дня лунали поздоровлення, проводилися масові заходи для дітей і молоді, оскільки цей день – це День захисту дітей. Учасники обласної виставки майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва прикрасили усі куточки площі своїми талановитими витворами.

Голосов пока нет

   3 червня 2019 року Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відзначив 53-тій День свого народження – вік уже солідний з точки зору досвіду людини, але ще порівняно молодий як для навчального закладу.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика