Главная

   1 вересня в Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбулись урочисті збори з нагоди Дня Знань і початку нового навчального року.

Голосов пока нет

   Ось і настав той день, коли ми стоїмо на порозі нового життя. Ще кілька кроків, і все зміниться, тому зараз я хочу у дечому зізнатися. Коледже, наші стосунки тривали 4 роки офіційно, ну і багато років легкого флірту до цього. Спочатку ти представився мені як училище, потім став коледжем, а зараз ще й додав до себе "фаховИй", ну нехай буде, якщо тобі так більше подобається. Для мене ти все одно був та залишишся найріднішим.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (4 голосов)

   З 10 по 18 червня 2021 р. в Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувається атестація випускників. Іспити проходять в атмосфері урочистості і відповідальності з боку випускників і педагогічного колективу. Навіть студенти молодших курсів хвилюються і прагнуть допомогти своїм старшим товаришам і в оркестрах та хорі під час іспитів з диригування, і в ансамблях, і як слухачі під час складання іспитів з фаху та основ педагогічної майстерності.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (4 голосов)

   Ось і відбулося довгоочікуване свято, свято музики та живого спілкування. Урочистий концерт студентів-лауреатів Всеукраїнських та міжнародних конкурсів до дня народження Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв пройшов на піднесеній ноті. Дві години промайнули як пара хвилин і хотілося ще насолоджуватися чарівними звуками дзвінких голосів та музичних інструментів, які лунали сольно, а потім спліталися в неймовірні ансамблі. Наталія Пасічник – заслужений працівник культури України разом з цьогорічним випускником Михайлом Зінченко у цей незабутній вечір провели глядачів стежками блискучих виступів.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   Студентська весна кожного дня приносить нові квіти творчості: майже кожен день в нашому коледжі культури та музики проходять різні концерти, в яких студенти демонструють свої власні досягнення. Дев’ятнадцятого травня своєю майстерністю порадували юнаки відділу народних інструментів Ярослав Фірюлін та Олександр Глазунов – представники класу викладача-методиста Даниша Анатолія Дмитровича. Звуки гітари й балалайки створювали то образи шляхетної Європи, то захоплювали слухачів темпераментним чардашем, то примушували хвилюватися й тріпотіти наші серця.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   1 червня 2021 р. Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відзначив свій 55-літній ювілей. Цей захід відбувся по-сімейному тепло в нашому концертному залі. Колектив одержав привітання від адміністрації, профспілкового комітету і студентів. Лунали музичні і поетичні вітання від працівників та студентів. Кожен співробітник отримав подяку від адміністрації і квіти від студентів.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   29 травня 2021 року Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва гостинно відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Це сталося напередодні 55-ої річниці заснування закладу, яку наш колектив відзначає 1 червня 2021 р.

Голосов пока нет

   Левченко Т.В.- заступник директора Луганського обласного центра навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва
   - Добрий день, Тетяна Володимирівна! 20.05.2021 року у Сєвєродонецькій галереї мистецтв за ініціативою обласного центра навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва відбулася презентація нотної збірки викладача-методиста Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва Наталії Пасічник «Співочий всесвіт» для викладачів мистецьких шкіл області. Скажіть, будь ласка, чи вважаєте Ви роботу по оновленню педагогічного репертуару для учнів мистецьких шкіл необхідною та своєчасною?

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   18 травня у залі сєверодонецької Галереї мистецтв спалахнув творчий вогонь високого мистецтва: ніжно та пристрасно звучала віолончель, бурхливо та трепетно підтримувало й відповідало їй фортепіано. Виконавці – Тетяна Плескач (віолончель) та Олена Коваленко (фортепіано). Музиканти вперше зустрілися багато років назад в класі прекрасного викладача Арсена Дрдатовича Ялтиря. Тоді це була молода викладачка, концертмейстер Олена Миколаївна Коваленко та юна студентка по класу віолончелі Таня Плескач.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика