Главная

   Студенти II та IV курсів ОКЗ «Сєвєродонецький обласний коледж культури і мистецтв імені Серія Прокоф'єва» побували на відкритті кінофестивалю "Нове українське кіно - 2020" у Сєвєродонецьку.

Голосов пока нет

   Управління культури, національностей та релігій планує проведення серед мешканців Луганщини опитування з метою вивчення культурних потреб громадськості та напрацювання творчих ідей, які буде враховано при складанні плану роботи управління на 2021 рік.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 1 (1 голос)
Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   Перше вересня - особливе свято - свято знань, натхнення і нових відкриттів! Це день, з якого починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до музичних висот, нових творчих звершень і формування активної життєвої позиції.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   В житті кожної держави є такі свята і дати, які золотом карбують етапи її історичного розвитку. До таких свят належить День державного прапора. Цього року разом із містянами в ньому взяли участь і студенти коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва як прапороносці.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   Шановні колеги!

   Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти взяти участь у короткострокових програмах підвищення кваліфікації:

Голосов пока нет

   Дорогі колеги!

   Найкращий варіант пройти стажування - пройти стажування онлайн. Гарна можливість перейняти досвід польських колег. Найкращі спікери від Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie поділяться з вами цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачає ряд онлайн - конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, гарні лектори, приємна аудиторія.

Голосов пока нет

   Вітаємо з перемогою (І місце) у Міжнародному конкурсі ZIRKA «EuroStar 2020» (Бремен-Хамельн, Німеччіна) Ганну Нужду, Наталію Пасічник, Олександру Сизоненко!

   Бажаємо нових творчих досягнень!

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   От і відбулась прощальна зустрічі теоретиків-випускників зі своїми викладачами відділу теорії музики. Спитаєте, хто такі теоретики? Так це ж ті самі красуні, котрі виходять на сцену першими – до того, як на ній з’являться виконавці: скрипалі та гітаристи, трубачі та тромбоністи, співаки та піаністи, диригенти й валторністи. Бачите, майже вірші вийшли із слів теоретика про теоретиків.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика