Главная

   Шановні співробітники, студенти коледжу і інші випускники минулих років, щиро вітаємо вас із святом – Днем народження коледжу!

   Нам 54 роки, впродовж яких колективом сформовано прекрасні традиції, підготовлено 3029 молодих фахівців, які працюють за фахом по всьому світу («нашого цвіту по всьому світу»).

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

   Вітаємо лауреатів та дипломантів обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» серед учнів шкіл естетичного виховання.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (3 голосов)

   Навчатися в музичному коледжі імені Сергія Прокоф'єва – справжня честь для нас, студентів, адже він носить ім’я не тільки нашого співвітчизника, а й одного з найяскравіших талантів у світі музики. Твори Сергія Сергійовича знаходяться на вершині списку найбільш виконуваних серед музики композиторів XX століття.

Голосов пока нет

   Людвіг ван Бетховен… Одне це ім’я змушує відчути прилив сил та емоційне піднесення, не говорячи про саму музику геніального композитора, народженого на зламі століть.

   В цьому році вся світова громадськість святкує 250-річчя від Дня народження Людвига ван Бетховена, автора «Аппассіонати», «Місячної сонати» й безсмертної Дев’ятої симфонії, де герой постає на фоні бурхливої епохи. Титанічна фігура Бетховена невід’ємна від тієї картини піднесення у Західній Європі, що віддзеркалювала майбутню «весну народів». Неможливо не помітити надзвичайну експресивність і велич його творінь. «Ода до радості» на вірші Ф. Шиллера стала гімном єдиної Європи. Дев’ята симфонія – це ідейний заповіт Бетховена, полум’яне звернення до всього людства.

Голосов пока нет

   Травень щедрий не тільки на яскраві барви природи, а й на свята. Щойно ми відзначили День миру і праці, День пам’яті і примирення, День Перемоги, День матері, День Європи, а вже на порозі Всеукраїнський день вишиванки! Це наше рідненьке свято, що має глибоке коріння і передається генетично, згуртовує нас навколо традиції.

Голосов пока нет

   Вітаємо студентів спеціалізації "Оркестрів струнні інструменти", які взяли участь у XVII Відкритому конкурсі молодих музикантів-виконавців та композиторів "Харківські асамблеї"!

Голосов пока нет

   Весняні «Харківські Асамблеї» пройшли цьогоріч в дистанційному форматі та принесли ОКЗ «Сєвєродонецькому коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» одну Першу, дві Других та одну Третю премії в теоретичній олімпіаді!

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   До Дня пам’яті і примирення управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва запускають акцію «ЖУРАВЛІ ПАМ'ЯТІ»

   Ідея акції – власноруч зробити і розмістити 8 травня на своєму вікні, балконі, дереві біля будинку паперових «журавликів», виконаних за технологією оригамі, які символізують душі загиблих у Другій світовій війні.

Голосов пока нет

   В ході дистанційного навчання викладачами на відділу «теорія музики» ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» були організовані заняття із всіх теоретичних і практичних предметів для всіх курсів.

Голосов пока нет

   Шановні колеги!
У зв'язку із об'єктивними причинами, що склались у країні, Всеукраїнська науково-практична студентська конференція "Молодіжне музикознавство - 2020", проведення якої планувалось у травні 2020 року у м. Хмельницькому, буде проведена у заочній формі із виготовленням друкованих матеріалів.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Статистика