Home

   2 лютого 2022 року з 10.00 до 14.30 г. відбудеться рейтингове голосування на посаду керівника Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва (всім виборцям мати при собі паспорти). Місце проведення – центральний хол І поверху.

Організаційний комітет

No votes yet

   Проголошення Соборності УНР та ЗУНР22 січня 1919 р. є історичним актом об’єднання українських земель в єдину державу. Саме ці події, а не приєднання Західної України до СРСР 1939 р., є підставовими для історії новітнього українського державотворення.

No votes yet

   Шановні колеги, студенти, робітники коледжу!

   Шановні випускники та всі наші друзі-музиканти!

   Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

   Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду та впевненість у майбутньому! Нехай Новий рік буде роком величезних можливостей і приголомшливих емоцій, які зігріватимуть серця, роком, наповненим достатком, любов’ю та добрими відносинами. Хай оточують всіх вас щирі і надійні люди, а їхня увага і підтримка завжди будуть поряд. Бажаю, щоб у нашому професійному житті було більше творчих перемог і досягнень, відкриття нових талантів, яскравих зустрічей з музичними зірками країни і світу. Нехай наш колектив весь наступний рік буде таким же згуртованим і натхненним!

No votes yet

   

No votes yet

   Творчій людині потрібно хоча б час від часу відкриватись іншим, адже в іншому випадку втрачається суть самої творчості.

No votes yet

   Науково-дослідницька діяльність, навчання протягом життя – це та рушійна сила, яка дає нам можливість бути обізнаними й фахово компетентними. Постійне професійне вдосконалення завжди було важливим аспектом фахівця будь-якого напрямку діяльності. Ми всебічно збагачуємося, коли ділимося своїми методичними та науковими напрацюваннями і практичним досвідом, бо під час спілкування думки та творчі ідеї кожного множаться та надають поштовх до нових творчих пошуків і народження нових ідей.

No votes yet

   До уваги викладачів музично-теоретичних дисциплін ДМШ і ДШМ області. У березні 2022 року на базі Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв відбудеться Олімпіада з музично-теоретичних дисциплін для учнів ДШЕВ і ДШМ області. Запрошуємо до участі. На сайті коледжу розміщені умови до теоретичної олімпіади.

No votes yet

   В наш час дуже складно уявити собі життя без використання сучасних цифрових технологій. Їх влив на наше повсякдення стає день за днем все більшим. Загальмувати, і тим більш, зупинити цей процес вже неможливо та й не потрібно.

   Згідно з Указом Президента України від 26 серпня 2021 р. № 447/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про Стратегію кібербезпеки України» Міністерство цифрової трансформації проводить з 1 по 30 листопада 2021 року масштабну інформаційну кампанію «Місяць цифрової грамотності».

No votes yet

   Шановне товариство!

   Щирі вітання всім від колективу Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва з Днем української писемності і мови та Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Your rating: None Average: 5 (1 vote)

No votes yet

Social networks

             

Advertisement

Statistics